Електронні банківські гарантії для Prozorro

logo prozorro
woomen
slide1

Додатково ви отримуєте

znak

Узгодження індивідуальних тарифів та інших умов оформлення

znak

Можливість оформлення гарантії без відвідування банку. Передати і отримати гарантію зручним для Вас способом

znak

Форма і текст гарантії відповідно до вимог тендерної документації замовника

znak

Робота тільки зі стабільними, платоспроможними банками, які виконують нормативи НБУ

znak

Можливість видачі гарантії нещодавно зареєстрованій компанії

znak

Можливість оформлення гарантій для кількох компаній в різних банках

 

 

Відгуки наших клієнтів

  • Благодарим Вас, за отличную работу и быстрое оформление гарантии. Надеемся на долгое и плодотворное сотрудничество. ФОП Бузовская В.А.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
str l
str l

Чому – ми?

На ринку десятки пропозицій від банків, які відрізняються за своїми умовами (наявністю застави (покриття), ціною, пакету документів, термінів оформлення, місцем отримання і т.д.). Є в т.ч. пропозиція і від банку, в якому у Вас відкритий поточний рахунок.

Однак не всі пропозиції і не завжди для Вас будуть прийнятними. Наприклад - дорого, довго, багато сил та часу йде на підготовку пакету документів. Іноді немає можливості знайти кошти для формування грошового покриття в банку, та й ризиковано їх розміщувати в банках в наш час. Іноді можна не встигнути оформити банківську гарантію і через це - пропустити участь в тендері. Хтось напевно з цим зіткнувся.

Нам добре відомі умови оформлення банківських гарантій від різних банків, тому що, на протязі десяти років ми працюємо на ринку банківських гарантій. Ми знаємо особливості оформлення в кожному з них. Гарантуємо, що запропонуємо найвигідніший і зручний для Вас варіант оформлення банківської гарантії, який ми знаємо.

 

Звертатися в банк чи ні - вирішувати Вам.
Ми надаємо можливість вибору.
Якщо запропоновані умови оформлення банківських гарантій будуть краще, ніж ті, які у Вас зараз, будемо раді, що змогли Вам допомогти!

Для чого потрібна тендерна гарантія?

 

Тендерна гарантія банку передбачена Законом України "Про державні закупівлі" для забезпечення тендерної пропозиції учасників тендерів. Державний замовник тендеру на свій розсуд включає тендерну гарантію в тендерну документацію як один з обов'язкових документів, необхідних для участі в тендері. Тендерна гарантія забезпечує зобов'язання учасника перед замовником, які виникають за участю в тендері.

Для чого потрібна туристична гарантія?

 

Банківська гарантія туристичного оператора та туристичного агента передбачена Законом України "Про туризм" та вимог Державного агентства з туризму та курортів України. Гарантія туристичній фірмі видається з метою забезпечення прав і законних інтересів громадян - споживачів туристичних послуг у разі банкрутства або визнання туристичної компанії неплатоспроможною і є необхідним документом для її роботи.